AZİZİYE’DE RAMAZAN İSTİŞARESİ

AK Parti Erzurum Milletvekili Prof.

08.06.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Ramazan ayınızı kutluyor, bu mübarek ayın tüm İslam alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, kardeşliğine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

06.06.2016

5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜKUTLU OLSUN

Rahmet ve merhamet dini İslam'ın temsilcileri olan bizler, merhametin yalnızca insana değil, hayvanat ve nebatata da olacağı bilinciyle Allah'ın biz kullarının istifadesine sunduğu doğayı korumak, insanlığın ortak emellerinden olan biyolojik çeşitliliği koruyup kaynakların sürdürülebilirliğini sağlamak maksadıyla hareket edip; gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakabilmek ve “Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz.

05.06.2016

BAŞKAN ORHAN, ALMAN FEDERAL MECLİSİ’NİN KARARINI KINADI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Alman Federal Meclisi’nin Ermeni iddialarına ilişkin kararının tarihi gerçeklerden uzak, siyasi bir karar olduğunu söyledi.

03.06.2016

BAŞKAN ORHAN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede eğitim öğretim hayatını sürdüren Özel Bilge Koleji öğrencileriyle bir araya geldi.

03.06.2016

BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞKANI ÇETİN’DEN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Bir süre önce Erzurum Bölge Adliye Mahkemesi Başkanlığı’na atanan Mustafa Çetin, Başkan Orhan’a iade-i ziyarette bulundu.

03.06.2016

BAŞKAN ORHAN, GELENEKSEL TÜRK SPORLARI ŞENLİĞİNE KATILDI

Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Geleneksel Türk Günü’ programı renkli görüntülere sahne oldu.

03.06.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN EĞİTİME BİR DESTEK DAHA

Aziziye Belediyesi, “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında eğitime desteğini sürdürüyor.

31.05.2016

AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle dikkat çeken Aziziye Belediyesi, Türk Kızılayı ile ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi.

30.05.2016

AZİZİYE HİZMETE DOYACAK

Dadaşkent Saltuklu Mahallesi’nden başlayan çalışmayla, kaldırımlar yenileniyor ve desenli asfalt atılarak estetik bir görünüme kavuşturuluyor.

26.05.2016

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.