CAMİLER RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Halkın ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ilçedeki camilerin genel temizliği yapılıyor.

02.08.2014

GENÇ BAŞKANDAN, GENÇLERE ÖZEL YATIRIM

Türkiye’nin en genç belediye başkanı olan Muhammed Cevdet Orhan, gençlere yönelik projeleri ve ilçede yapacağı sportif atılımlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

02.08.2014

SEKMEN VE ORHAN MUHTARLARI DİNLEDİ

Yaklaşık 5 saat süren toplantı oldukça verimli geçti.

02.08.2014

SORUNLAR İSTİŞARE İLE ÇÖZÜLÜYOR

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ün başkanlığında yapılan ve Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile ilçedeki diğer kurumların yöneticilerinin katıldığı toplantı Ilıca Termal Tesisleri’nde yapıldı.

02.08.2014

ÖNCELİĞİNİZ, ÖNCELİĞİMİZ

Aziziye Belediyesi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla, anketler düzenleyerek vatandaşın görüş ve önerilerini dinliyor.

02.08.2014

200 EVLER'DE DÖNÜŞÜM HAMLESİ

Başkan Orhan, kentsel dönüşüm için hak sahipleriyle bir araya gelerek, istişare etti.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN, TAŞKESENLİOĞLU'NU AĞIRLADI

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksal, Erzurum Bölge Koordinatörü Mücahit Yıldırım ve Aziziye Şube Müdürü Bülent Pesen ile birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden Genel Müdür Taşkesenlioğlu, Erzurumlu olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade etti.

02.08.2014

YILMAZ’DAN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Yılmaz, yerel seçimlerde en yüksek oy oranı ile Erzurum birincisi olan Başkan Orhan’ı, başarısından dolayı kutladı.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN’DAN TAZİYE MESAJI

Başkan Orhan, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Soma’da trafo patlaması sonucu ülkemizi derinden yaralayan ve milletimizin yüreğini dağlayan müessif bir kaza meydana gelmiştir.

02.08.2014

ENGELLİLERİ TOPLUMLA KAYNAŞTIRACAĞIZ

Erzurum Güzide Bakım Merkezi Müdürü Abdulkerim Kavaz, Dünya Engelliler Dostları Gelişim Derneği Erzurum Şube Başkanı İslam Meral, Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şubesi Kadın Komisyonları Başkanı Melike Ünal ve engellilerle birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden Yurt, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

02.08.2014