ILICA KABUĞUNU KIRIYOR

TOKİ’de ihale sırası alınan projeyle Ilıca’nın merkezi silbaştan yenilenecek.

28.08.2014

BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Aziziye ilçesinde düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Başkan Orhan, “12 yıldır yapmış olduğu çalışmalarla, Türk milletinin gönlünde ayrı bir yeri olan Recep Tayyip Erdoğan’ı biz bu sefer Cumhurbaşkanı olarak Köşk’e çıkartacağız.

02.08.2014

SOKAK İFTARINDA İSRAİL’E LANET YAĞDI

Dadaşkent Milli Egemenlik Caddesi’nde yapılan iftar programına ilçe sakinleri adeta akın etti.

02.08.2014

AZİZİYE HALKI İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Ilıca Aziziye Caddesi’nde kurulan iftar sofrasına ilçe sakinleri adeta akın etti.

02.08.2014

'HAYIR KÖPRÜSÜ' İLE YÜZLER GÜLDÜ

Bölgedeki yatırımcı ve işadamlarından alınan yardımlar, belediye ekipleri ve muhtarlar aracılığıyla tespit edilen ihtiyaçlı vatandaşlara ulaştırılıyor.

02.08.2014

3 TEMMUZ KURTULUŞ MÜCADELESİNİN BAŞLADIĞI GÜNDÜR

Aziziye ilçesindeki Şehitlik Parkı'nda düzenlenen törene, İlçe Kaymakamı Zafer Öz, Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, İlçe Garnizon Komutanı Ulaştırma Kıdemli Albay Fatih Dönmez, İl Jandarma Komutanı Albay Uysal Ağaoğlu, askeri ve mülki erkan ile öğrenciler katıldı.

02.08.2014

ILICA’NIN YENİ ÇARŞI PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Ilıca’nın çehresini ve kaderini değiştirecek olan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili istişare toplantısını düzenleyen Başkan Orhan, ilçedeki esnaflara yapılacak olan proje, çarşının dönüşümü ve vaziyet planları hakkında görsel sunumla bilgi verdi.

02.08.2014

AZİZİYE’DE EMEKLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Aziziye Belediyesi’nin Dadaşkent’teki hizmet binasında yapılan açılışa Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bağrıyanık, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turanoğlu, ilçe protokolü ile okul müdürleri, muhtarlar ve kursiyerler katıldı.

02.08.2014

CAMİLER RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Halkın ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ilçedeki camilerin genel temizliği yapılıyor.

02.08.2014

GENÇ BAŞKANDAN, GENÇLERE ÖZEL YATIRIM

Türkiye’nin en genç belediye başkanı olan Muhammed Cevdet Orhan, gençlere yönelik projeleri ve ilçede yapacağı sportif atılımlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

02.08.2014

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.