SEKMEN VE ORHAN MUHTARLARI DİNLEDİ

Yaklaşık 5 saat süren toplantı oldukça verimli geçti.

02.08.2014

SORUNLAR İSTİŞARE İLE ÇÖZÜLÜYOR

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ün başkanlığında yapılan ve Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile ilçedeki diğer kurumların yöneticilerinin katıldığı toplantı Ilıca Termal Tesisleri’nde yapıldı.

02.08.2014

ÖNCELİĞİNİZ, ÖNCELİĞİMİZ

Aziziye Belediyesi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla, anketler düzenleyerek vatandaşın görüş ve önerilerini dinliyor.

02.08.2014

200 EVLER'DE DÖNÜŞÜM HAMLESİ

Başkan Orhan, kentsel dönüşüm için hak sahipleriyle bir araya gelerek, istişare etti.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN, TAŞKESENLİOĞLU'NU AĞIRLADI

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksal, Erzurum Bölge Koordinatörü Mücahit Yıldırım ve Aziziye Şube Müdürü Bülent Pesen ile birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden Genel Müdür Taşkesenlioğlu, Erzurumlu olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade etti.

02.08.2014

YILMAZ’DAN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Yılmaz, yerel seçimlerde en yüksek oy oranı ile Erzurum birincisi olan Başkan Orhan’ı, başarısından dolayı kutladı.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN’DAN TAZİYE MESAJI

Başkan Orhan, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Soma’da trafo patlaması sonucu ülkemizi derinden yaralayan ve milletimizin yüreğini dağlayan müessif bir kaza meydana gelmiştir.

02.08.2014

ENGELLİLERİ TOPLUMLA KAYNAŞTIRACAĞIZ

Erzurum Güzide Bakım Merkezi Müdürü Abdulkerim Kavaz, Dünya Engelliler Dostları Gelişim Derneği Erzurum Şube Başkanı İslam Meral, Türkiye Sakatlar Derneği Erzurum Şubesi Kadın Komisyonları Başkanı Melike Ünal ve engellilerle birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden Yurt, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN'IN ACI GÜNÜ

Cuma günü geçirdiği kalp krizi sonucu dün İstanbul’da vefat eden Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın teyzesinin eşi Selçuk Kamacı gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

02.08.2014

ANNELER GÜNÜ’NDE ANLAMLI ZİYARET

Anneler Günü dolayısıyla bakım merkezine giden Başkan Orhan, bakım merkezi sakinleriyle sohbet ederek, anneler gününü kutladı ve çiçek hediye etti.

26.07.2014

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.