07/10/2019 TARİHLİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ

AZİZİYE BELEDİYE MECLİSİNİN 07/10/2019 TARİHLİ OLAĞAN TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİNİN 1. OTURUMUNDA ALINAN KARARLARIN ÖZETİDİR.

 

KARARLARIN ÖZETİ

   Belediyemiz Meclisi, 5393 sayılı kanunun 20. Maddesi uyarınca aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere Meclis olağan 3. Seçim döneminin 1. Dönem yılının Ekim ayı olağan toplantısı 07/10/2019 Pazartesi günü saat 14:00'de Meclis toplantı salonunda yapmak üzere toplandı.

                         

Toplantıya Katılanlar;  Meclis 1. Başkan Vekili Mehmet AKARSU, Abdussamet ACAR, Ömer Faruk TÖREMEN, Abdulkadir BULUT, Mürsel ETEGÜL, Ayşe AYDIN, Haluk Ziya YAĞMA, İsmail ARSLAN, Fatih GÜNEYİN, Mustafa ÖREN, Hüseyin GÜLER, Necmettin SEFEROĞLU, İsmail KARAGÖZ, Mualla Turan SAYKAL, Atilla SEVİM, Barış KÖSE, Serkan YILDIZ, Mücahit POLAT, Ali AYDIN, Yalçın PİRİNÇCİ ve Mehmet KENAN

 Toplantıya Katılmayanlar; Barış KÖSE, Canip ÖZSOY ve Yalçın PİRİNÇCİ’ nin un mazeret dilekçesine istinaden meclis tarafından izinli sayılmasına oy birliği ile karar verilmiş olup, Muhammed Cevdet ORHAN ve Recep YILMAZ mazeretsiz olarak toplantıya katılmamıştır.

 1-  29/08/2019 tarih ve 2019/73 sayılı Encümen kararı ve 04/10/2019 tarih 2019/109 sayılı Meclis kararı ile Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen, Plan ve Bütçe Komisyonunun tetkik ve inceleme sonucunda rapora bağlanan 2020 Mali Yılı Küşat Harçlarının kabulüne; işaretle yapılan oylama neticesinde oy birliği ile karar verilmiştir.

        

 

  

   Mehmet AKARSU                  Necmettin SEFEROĞLU                                    Ayşe AYDIN                                                                  

Meclis 1. Başkan Vekili                      Divan Kâtibi                                               Divan Kâtibi

 

 

 

 

 

 

 

 


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.