05/12/2019 TARİHLİ MECLİS KARAR ÖZETLERİ

AZİZİYE BELEDİYE MECLİSİNİN 05/12/2019 TARİHLİ OLAĞAN TOPLANTISINDA ALINAN KARARLARIN ÖZETİDİR.

 KARARLARIN ÖZETİ

   Belediyemiz Meclisi, 5393 sayılı kanunun 20. Maddesi uyarınca aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere Meclis olağan 7. Seçim döneminin 1. Dönem yılının  Aralık ayı olağan 2. Toplantısının 1. oturumunu 05/12/2019 Perşembe günü saat 14:00'de Meclis toplantı salonunda yapmak üzere toplandı.

                           

Toplantıya Katılanlar;  Belediye Başkanı Muhammed Cevdet ORHAN, Mehmet AKARSU, Abdussamet ACAR, Ömer Faruk TÖREMEN, Abdulkadir BULUT, Mürsel ETEGÜL, Ayşe AYDIN, Sefer KARA, Haluk Ziya BEYOĞLU, İsmail ARSLAN, Hüseyin GÜLER, Necmettin SEFEROĞLU, Atilla SEVİM, Mualla Turan SAYKAL,  Serkan YILDIZ, Ali AYDIN, Yalçın PİRİNÇCİ ve Mehmet KENAN

 Toplantıya Katılmayanlar; Mücahit POLAT, Fatih GÜNEYİN

 Mazeretli Olarak Toplantıya Katılmayanlar; Ömer Faruk YARBA, İsmail KARAGÖZ, Recep YILMAZ, Mustafa ÖREN, Barış KÖSE, Canip ÖZSOY,

 Toplantıya geçilmeden önce mazeret dilekçeleri olan üyelerin mazeret dilekçeleri doğrultusunda izinli sayılmalarına oy birliği ile karar verilmesinin ardından görüşmelere geçildi.

 1- Belediye meclisinin 03/12/2019 tarihli ve 134 sayılı kararı ile bütçe içi aktarma  incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilmiş olup 04/12/2019 tarihinde Ömer Faruk TÖREMEN Başkanlığında Belediye Meclis salonunda komisyon toplanmıştır. Bütçe gider kalemlerinde ödeneği yetersiz olan ilgili müdürlüklere diğer müdürlüklerin kullanılmayan gider kalemlerinden toplamda 5.821.459,27 TL bütçe içi aktarma yapılmasına Plan ve Bütçe Komisyonunun uygun görüşlü raporlar doğrultusunda; işaretle yapılan oylama neticesinde oy birliği ile karar verilmiştir. 

 

 Muhammed Cevdet ORHAN                 Necmettin SEFEROĞLU                        Ayşe AYDIN                                                                                                                                                

     Belediye Başkanı                                     Divan Kâtibi                                       Divan Kâtibi

 


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.