AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANI ORHAN'DAN RAMAZAN AYI MESAJI

-Aziziye Belediye Başkanı Orhan’dan Ramazan ayı mesajı Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ramazan ayının gelişini yazılı bir mesajla kutladı.

12.04.2021

AZİZİYE'YE İKİ YATIRIM MÜJDESİ BİRDEN!

- Aziziye’ye iki yatırım müjdesi birden! Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, yatırımcıların ilgisini ilçeye çekmek ve Aziziye’ye yeni yatırımlar kazandırabilmek için adeta seferberlik ilan etti.

07.04.2021

SHORT TRACK YARIŞÇILARI İSTEDİ, BAŞKAN ORHAN GERİ ÇEVİRMEDİ

- Short Track yarışçıları istedi, Başkan Orhan geri çevirmedi Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Pal-Kar Spor Kulübü’nün davetlisi olarak katıldığı Short Track idmanlarında buz pateni yaptı.

05.04.2021

BAŞKAN ORHAN'DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KANSER HAFTASI SÜRPRİZİ

- Başkan Orhan’dan sağlık çalışanlarına Kanser Haftası sürprizi   Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Kanser Haftası’nı da boş geçmedi.

02.04.2021

AZİZİYE'DE AĞAÇLAR KİTAP AÇTI

- Aziziye’de ağaçlar kitap açtı Aziziye Belediyesi, Kütüphaneler Haftası’nda çok özel bir etkinliğe imza attı.

01.04.2021

AZİZİYE BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

- Aziziye Belediyesi’nden anlamlı etkinlik Aziziye Belediyesi, yaşları 9 ile 40 arasında değişen Down sendromlu bireylere unutulmaz bir gün yaşattı.

26.03.2021

AZİZİYE'DE DENETİM VE İLAÇLAMA BİR BİR ARADA

- Aziziye’de denetim ve ilaçlama bir arada Aziziye Belediyesi, salgınla mücadele seferberliğini sürdürüyor.

23.03.2021

BAŞKAN ORHAN'DAN ILICA İDMAN OCAĞINA DESTEK ZİYARETİ

Başkan Orhan’dan Ilıca İdman Ocağı’na destek ziyareti   Erzurum’u bu yıl Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) temsil edecek olan Ilıca İdman Ocağı Belediyespor, 17 Nisan’da start verilecek olan karşılaşmalar için hazırlıklarına başladı.

22.03.2021

BAŞKAN ORHAN'DAN TIP BAYRAMI ZİYARETİ

Başkan Orhan’dan Tıp Bayramı ziyareti Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Tıp Bayramı’nı Aziziye İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde kutladı.

15.03.2021

ILICA'NIN MİLLİ ŞAHLANIŞI 103 YAŞINDA!

- Ilıca’nın milli şahlanışı 103 yaşında! Milli şahlanışın 103’üncü yıldönümü, Erzurum’un Aziziye ilçesine bağlı Ilıca’da bugün renkli görüntülerle kutlandı.

11.03.2021

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.