DEPREM VE YANGINDA EVİNİ KAYBETTİ! BELEDİYE SAHİP ÇIKTI

DEPREM VE YANGINDA EVİNİ KAYBETTİ! BELEDİYE SAHİP ÇIKTI-DEPREM MAĞDURU KADIN YENİ YUVASINA KAVUŞTU-AZİZİYE BELEDİYESİ’NDEN İMECE ÖRNEĞİ-HAYIRSEVERLER HAYIRDA YARIŞTI-BAŞKAN ORHAN; MAĞDUR VATANDAŞLARIMIZ ÖNCELİĞİMİZAziziye ilçesi sınırları içinde bulunan Başkent Köyü’nde meydana gelen depremle evi yıkılan 48 yaşındaki Yosma Demirci Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ın destekleriyle yeni evine kavuştu.

27.11.2020

BAŞKAN ORHAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ORHAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI-BAŞKAN ORHAN; SAĞLIKLI YARINLAR ÖĞRETMENLERİMİZİN ESERİ OLACAKTIR24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, bir mesaj yayınladı.

24.11.2020

AZİZİYE İŞÇİLERİ TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI

AZİZİYE İŞÇİLERİ TOPLU SÖZLEŞME İMZALADI-AZİZİYE İŞÇİSİNİN YÜZÜ GÜLÜYOR-AKSAKAL; İŞÇİLERİMİZ DAHA RAHAT EDECEK-BAŞKAN ORHAN; ÇALIŞANLARIMIZI GÖZETMEK ZORUNDAYIZAziziye Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında bir süreden beri devam ettirilen Toplu İş Sözleşmesinde sona gelindi.

20.11.2020

BAŞKAN ORHAN’DAN HİZMET DUYARLILIĞI

SOSYAL MEDYADAN ASFALT ÇAĞRISI -BAŞKAN ORHAN’DAN HİZMET DUYARLILIĞI -BAŞKAN ORHAN; SOSYAL MEDYA İLE VATANDAŞA DAHA YAKINIZ Sosyal medya uygulamalarında vatandaşın ilgisi ile karşılanan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, gün içerisinde gelen talepleri de takip etmekten geri kalmıyor.

19.11.2020

AZİZİYE BELEDİYESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

SIFIR ATIK BELGESİNİ İLK ALAN BELEDİYE AZİZİYE -AZİZİYE BELEDİYESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI -SIFIR ATIK BELGESİNİ İLK ALAN BELEDİYE AZİZİYE -BAŞKAN ORHAN; HEDEF TÜKETİMİN AZ, MUTLULUĞUN ÇOK OLDUĞU SIFIR ATIK Aziziye Belediyesi, israfın önlenmesi, kaynakların daha verimli kullanılması, atık oluşum sebeplerinin gözden geçirilmesi ve en aza indirilmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından, Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde hayata geçirilen Sıfır Atık Projesi’ne 2018 yılında dahil oldu.

30.10.2020

BAŞKAN ORHAN; ONUN YOLU SAADETE ERİŞTİRİR

BAŞKAN ORHAN; ONUN YOLU SAADETE ERİŞTİRİR-BAŞKAN ORHAN’DAN MEVLİD KANDİLİ VE CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI-TÜRKİYE CUMHURİYETİ İKTİDARIMIZLA DAHADA YÜKSELECEKTİRAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, yaklaşan Mevlit Kandili 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

27.10.2020

AZİZİYED'DE KARAZ KÜLTÜRÜ İÇİN PROJE ATAĞI

AZİZİYED'DE KARAZ KÜLTÜRÜ İÇİN PROJE ATAĞI Erzurum’da hayata geçirilen ilginç bir proje ile 5-6 bin yıl öncesine, zamana yolculuk yapılacak.

17.10.2020

PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN ORHAN’A KAHVALTI SÜRPRİZİ

PAZARCI ESNAFINDAN BAŞKAN ORHAN’A KAHVALTI SÜRPRİZİ-BAŞKAN ORHAN; PAZARCILARIMIZ BAŞ TACIMIZAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçe sınırları içinde kurulan semt pazarlarına adeta gelenek haline getirdiği gezilerinden birini daha gerçekleştirdi.

08.10.2020

BAŞKAN ORHAN’DAN ENGELLİ ÖĞRENCİYE ÇAT KAPI ZİYARETİ

BAŞKAN ORHAN’DAN ENGELLİ ÖĞRENCİYE ÇAT KAPI ZİYARETİ-HAYRUNNİSA’YA TABLET BİLGİSAYAR SÜRPRİZİAziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Ilıca Mahallesi’nde ikamet eden fiziksel engelli 13 yaşındaki Hayrunnisa Yurtsever’in evine sürpriz ziyaret gerçekleştirerek tablet bilgisayarını bizzat kendisi verdi.

06.10.2020

BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ

BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZ -AZİZİYE DE İSTİHDAM ATAĞI-BAŞKAN ORHAN; YATIRIMCILARIN ÖNÜNÜ AÇIYORUZAziziye ilçe sınırları içinde son zamanlarda özel sektör yatırımlarının artış göstermesi vatandaşlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

22.09.2020

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.