ORHAN; ÇERMİK FESTİVALİYLE ERZURUM KAZANACAK

-FESTİVAL TADINDA TANITIM -ÇERMİK FESTİVALİ İÇİN START VERİLDİ -KIŞ TURİZM İLE TERMAL TURİZM ENTEGRASYONU SAĞLANMALI Aziziye Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl üçüncüsü 10-12 Ağustos tarihleri arasında yapılacak olan Çermik Festivali için tüm hazırlıklar yapıldı.

06.08.2018

ORHAN; YEĞİN ERZURUM’UN 7. VEKİLİDİR

-“YENİ DÖNEMDE YEĞİN’DEN ÇOK ŞEY BEKLİYORUZ”Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, 26.

02.08.2018

HİZMETTE YENİ TREND ‘BİR PROJEM VAR

Özellikle sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren Aziziye Belediyesi, yeni bir projeye daha imza atıyor.

02.08.2018

BAŞKAN ORHAN’A PORTRE HEDİYESİ

Aziziye Halk Eğitim Merkezi Müdürü Harun Ilıcalı ve hocaları Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan‘ı makamında ziyaret ederek portre resmini hediye ettiler.

02.08.2018

BAŞKAN ORHAN’A ÇOCUKLARIN YOĞUN İLGİSİ

Hemen her fırsatta ilçede gezerek vatandaşlarla istişare eden Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan özellikle çocuklar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

02.08.2018

AZİZİYE’DE YENİ YERLEŞİM ALANLARI

Erzurum’un en hızlı gelişen ilçelerinin başında gelen Aziziye’de, her geçen gün yeni yerleşim alanları ihdas ediliyor.

02.08.2018

İNAL; ERZURUM’DA GÜZEL DENEYİMLER YAŞADIM

Bir süre önce Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) tarafından Antalya Başsavcılığı görevine getirilen Erzurum Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, veda ziyaretleri kapsamında gittiği Aziziye Belediyesi’nde Başkan Orhan ile görüştü.

02.08.2018

BAŞKAN ORHAN EŞKINKAYA’YA ÇIKARMA YAPTI

Belediye çalışmalarında mesai mefhumu gözetmeyen Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, hafta sonu Erzurum şehir merkezine 14 kilometre uzaklıktaki Eşkınkaya Mahallesi’ne çıkarma yaptı.

26.07.2018

EKONOMİMİZ İHRACATIN ARTMASIYLA GÜLECEK

Bir süre önce yapılan seçimle göreve gelen Doğu Anadolu İhracaatçılar Birliği Başkanı Ethem Tanrıver’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulunan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Doğu Anadolu’da ihracatın geçmiş yıllara oranla artış gösterdiğine işaret etti.

26.07.2018

ORHAN; AK KADINLAR BAŞARIMIZIN TEMİNATIDIR

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan AK parti Aziziye Kadın Kolları yönetimlerini Ilıca Termal Otel’de misafir etti.

26.07.2018

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.