KÖYLER KİLİTLİ PARKE TAŞ İLE İŞLENİYOR

Aziziye Belediyesi, mahalle statüsündeki köylerde kilitli parke taş döşemesi yapıyor.

13.07.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN BAYRAM MESAJI

Ramazan Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayınlayan Başkan Orhan, “Allah’ın bizlere verdiği her nimetinin olduğu gibi bu büyük nimetinin de bir sorumluluğu vardır.

03.07.2016

ATATÜRK'ÜN ILICA’YA GELİŞİNİN 97.YILDÖNÜMÜ KUTLANDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören, temsili Türk bayrağının tören alanına getirilmesi ile devam etti.

03.07.2016

ILICA’DAKİ GÖNÜL SOFRASINDAN TERÖRE LANET YAĞDI

Aziziye Belediyesi’nin geleneksel sokak iftarları programı Ilıca’da devam etti.

02.07.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN KADİR GECESİ MESAJI

Başkan Orhan, mesajında şunları kaydetti: “Rahmet, mağfiret ve arınma iklimi Ramazan-ı şerifin son günlerine yaklaşırken, Kur’an-ı Kerim’de “Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır” mealindeki ayetle esenlik dolu olduğuna işaret edilen o mübarek geceye ulaşmış olmanın sevinciyle, kendinden emin olunması gereken insanın, yeni bir dirilişe merhaba deyip, şu mübarek zamanda yeniden dirilip öylece tertemiz kalması duası için ellerimizi Yüce Yaradan’a açmış bulunuyoruz.

01.07.2016

BAŞKAN ORHAN, İSTANBUL’DAKİ SALDIRIYI KINADI

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, “Milli birlik ve beraberliğimize kasteden hain saldırıyı kınıyor hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.

29.06.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN PERSONELİNE İFTAR YEMEĞİ

Belediye hizmet binasının bahçesinde düzenlenen birlik ve beraberlik iftar yemeği oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşti.

28.06.2016

BAŞKAN ORHAN’DAN PERSONELİNE İFTAR YEMEĞİ

Belediye hizmet binasının bahçesinde düzenlenen birlik ve beraberlik iftar yemeği oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşti.

28.06.2016

İLBANK YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÜSTÜN’DEN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Beraberinde İller Bankası Erzurum Bölge Müdürü Metin Yılmaz ile birlikte belediyeye gelen Üstün, Başkan Orhan’dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

28.06.2016

AZİZİYE HALKI ‘GÖNÜL SOFRASI’NDA BULUŞTU

Aziziye Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sokak iftarlarının üçüncüsü yoğun katılımla Dadaşkent’te gerçekleştirildi.

27.06.2016

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.