ILICA’NIN YENİ ÇARŞI PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Ilıca’nın çehresini ve kaderini değiştirecek olan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili istişare toplantısını düzenleyen Başkan Orhan, ilçedeki esnaflara yapılacak olan proje, çarşının dönüşümü ve vaziyet planları hakkında görsel sunumla bilgi verdi.

02.08.2014

AZİZİYE’DE EMEKLER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Aziziye Belediyesi’nin Dadaşkent’teki hizmet binasında yapılan açılışa Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Bağrıyanık, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turanoğlu, ilçe protokolü ile okul müdürleri, muhtarlar ve kursiyerler katıldı.

02.08.2014

CAMİLER RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Halkın ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ilçedeki camilerin genel temizliği yapılıyor.

02.08.2014

GENÇ BAŞKANDAN, GENÇLERE ÖZEL YATIRIM

Türkiye’nin en genç belediye başkanı olan Muhammed Cevdet Orhan, gençlere yönelik projeleri ve ilçede yapacağı sportif atılımlarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

02.08.2014

SEKMEN VE ORHAN MUHTARLARI DİNLEDİ

Yaklaşık 5 saat süren toplantı oldukça verimli geçti.

02.08.2014

SORUNLAR İSTİŞARE İLE ÇÖZÜLÜYOR

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz’ün başkanlığında yapılan ve Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan ile ilçedeki diğer kurumların yöneticilerinin katıldığı toplantı Ilıca Termal Tesisleri’nde yapıldı.

02.08.2014

ÖNCELİĞİNİZ, ÖNCELİĞİMİZ

Aziziye Belediyesi, katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışıyla, anketler düzenleyerek vatandaşın görüş ve önerilerini dinliyor.

02.08.2014

200 EVLER'DE DÖNÜŞÜM HAMLESİ

Başkan Orhan, kentsel dönüşüm için hak sahipleriyle bir araya gelerek, istişare etti.

02.08.2014

BAŞKAN ORHAN, TAŞKESENLİOĞLU'NU AĞIRLADI

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Taner Aksal, Erzurum Bölge Koordinatörü Mücahit Yıldırım ve Aziziye Şube Müdürü Bülent Pesen ile birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden Genel Müdür Taşkesenlioğlu, Erzurumlu olmaktan her zaman gurur duyduğunu ifade etti.

02.08.2014

YILMAZ’DAN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Yılmaz, yerel seçimlerde en yüksek oy oranı ile Erzurum birincisi olan Başkan Orhan’ı, başarısından dolayı kutladı.

02.08.2014

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.