AZİZİYE BELEDİYESİ KANDİL SİMİDİ DAĞITTI

Aziziye Belediyesi ilçedeki kurum ve kuruluşların yanı sıra Cuma namazı sonrası camilerde kandil simidi dağıttı.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçe merkezinde bulunan Merkez Camii’nde Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet ederek kandillerini kutladı ve kandil simidi ikram etti.

Amaçlarının kandilin ruhuna ve hassasiyetine uygun olarak ilçede yaşayan vatandaşlara kandil simidi ikramında bulunmak olduğunu söyleyen Başkan Orhan,” Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan kandil simitleri ilçemizin her köşesinde vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere gönderildi. Gönül dünyamızın huzur bulduğu ve kardeşlik ikliminin böylesine hissedildiği bir ortamda vatandaşlarımızla bir araya gelmek istedik. Onların rızasını kazanmak ve dualarına talip olmak bizim en önemli hassasiyetlerimizden birisidir. Bu vesileyle mübarek Miraç Kandili’nin tüm İslam dünyasına, aziz milletimize ve insanlık âlemine hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Kandil simitlerini Başkan Orhan’ın elinden alan vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.