CAMİLER RAMAZANA HAZIRLANIYOR

Halkın ibadetlerini temiz, rahat ve sağlıklı bir ortamda yapabilmeleri amacıyla başlatılan çalışma kapsamında ilçedeki camilerin genel temizliği yapılıyor. Camilerin, halı, pencere ve avizeleri ile birlikte vatandaşın kullandığı tüm alanlarda detaylı bir temizlik çalışması yapan belediye ekipleri, halkın daha nezih bir ortamda ibadet etmesi için çalışıyor. 
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, yaklaşan ramazan ayı dolayısıyla camilerde genel temizlik çalışması yapıldığını belirterek, avizelerinden, zemin halılarına ve duvarlarına varıncaya kadar kapsamlı bir temizlik çalışması yapıldığını ifade etti.
Rahmetin ve bereketin bol olduğu mübarek ramazan ayında camilerin daha yoğun bir şekilde kullanıldığını, vatandaşın nezih ve ferah bir ortamda dini vecibelerini yerine getireceğini kaydeden Başkan Orhan, toplumumuzun temel değerlerinden olan camilerimizin temizliği konusunda üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalıştıklarını vurguladı.
Öte yandan ilçe sakinleri de, temizlik çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Orhan ve ekibine teşekkür ettiler.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.