'HAYIR KÖPRÜSÜ' İLE YÜZLER GÜLDÜ

Bölgedeki yatırımcı ve işadamlarından alınan yardımlar, belediye ekipleri ve muhtarlar aracılığıyla tespit edilen ihtiyaçlı vatandaşlara ulaştırılıyor. Dadaşkent ve Ilıca ile birlikte 69 da mahalle statüsündeki köye hizmet veren belediye, hayırseverlerin yardımlarını ihtiyaçlı vatandaşlara ulaştırarak yüzlerini güldürüyor. 
Bölgede özel bir ekip kurarak, zabıta ve muhtarlar ile birlikte muhtaç vatandaşların envanterini çıkaran Aziziye Belediyesi, Ramazan ayında yaklaşık 5 bin aileye gıda yardımında bulunuyor.
Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, hayır köprüsü projesinin bölgedeki yatırımcı ve işadamlarının desteğiyle sürdürüldüğünü ifade ederek, “Ramazan öncesi bölgemizdeki tüm yatırımcı ve işadamlarımızı ziyaret ettik. Hem sorunlarını dinledik, hem de hayır köprüsü projesine destek istedik. Sağolsunlar, tüm işadamlarımız ellerinden gelen desteği verdiler. Bir sosyal yardımlaşma ve dayanışma projesi olan ‘hayır köprüsü’ ile bölgemizdeki ihtiyaçlı vatandaşlarımızın yüzünü güldürdük.” dedi.
‘Hayır köprüsü’ projesi kapsamında işadamlarından alınan yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşması noktasında da özel hassasiyet gösterdiklerinin altını çizen Başkan Orhan, “Gerek belediye ekiplerimiz ve gerekse muhtarlarımız aracılığıyla tespit ettiğimiz gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırıyoruz. Rahmet ve bereket ayı olan mübarek ramazan ayında ilçemizin her köşesindeki ihtiyaçlı hemşehrilerimize ulaşarak, bir nebze de olsa bu mübarek huzur iklimini bolluk ve bereket içinde geçirmelerine vesile oluyorsak ne mutlu bize…” diye konuştu.
Ramazan ayının sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın doruk noktası olduğunu da hatırlatan Başkan Orhan, “Şehrimize yatırım yaparak zor şartlar altında insanlarımıza iş ve aş imkanı sunan değerli işadamlarımız, hayır işlerinde de imkanlarını seferber etmişlerdir. Bu güzel beldeye yatırım yapan, yoksul vatandaşlarımızın yüzünü güldüren tüm hayırsever işadamlarımıza, hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.
Bölgedeki yatırımcı ve işadamları da hayır köprüsü projesi için Başkan Orhan’a teşekkür ettiler.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.