AZİZİYE ERZURUM’UN EN GÜZEL YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Çalışmaları sürekli yerinde takip eden Başkan Orhan, hizmetin her alanında etkin bir performans sergileyeceklerini vurguladı. 
30 Mart yerel seçimlerinin ardından görevi devralan Başkan Orhan, mali disiplini sağlayıp, kurumsal vizyonu güncelleştirerek işe başladı. Dadaşkent ve Ilıca’nın yanısıra 69 mahalle statüsündeki köye de hizmet üretmek için işe koyulan Başkan Orhan, ilçenin her köşesine hizmet üretmek için kolları sıvadıklarını ifade ederek, “Gerek seçim öncesi yaptığımız istişareler ve gerekse seçimden sonra yaptığımız anketler, kahvehane ziyaretleri ile esnaf gezilerinde vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek, ilçemizin önceliklerini belirledik. Bir yandan ilçemizin bu öncelikli ihtiyaçlarını gidereceğiz, diğer yandan seçim dönemi verdiğimiz vaadleri birer birer yerine getireceğiz.” dedi.
ORHAN: HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ
İlçede bir hizmet seferberliği başlattıklarının altını çizen Başkan Orhan, Ilıca’da kentsel dönüşüm çalışmaları hız kesmeden sürerken, Dadaşkent’te de yol ve kaldırım çalışmaları ile park düzenlemesi yaptıklarını, yapılaşma bakımından bir cazibe merkezi haline gelen ilçede yeni imar yolları açılacağını vurguladı. Çevre düzenlemeleri bağlamında da önemli çalışmalar yaptıklarına işaret eden Başkan Orhan, kent estetiğine büyük önem verdiklerini kaydederek, “Cadde ve sokaklarımızda bir dizi çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Park ve bahçe düzenlemelerinin yanı sıra, asfalt ve kaldırım çalışmaları ile yeni imar yolları açılması için ihalemizi gerçekleştiriyoruz. Sorunlu bölgelerimizde asfalt ve kaldırım çalışmalarımıza hız verirken, park düzenlemeleriyle vatandaşlarımızın boş zamanlarını değerlendirecekleri örnek parklar oluşturuyoruz.” ifadelerini kullandı.
İLÇEMİZİ HALKIMIZLA BİRLİKTE YÖNETİYORUZ
İlçenin cazibesini artırmak, yaşanabilir, örnek bir ilçe oluşturmak için çalıştıklarını kaydeden Başkan Orhan, şunları söyledi: “İlçemizin önceliklerini ve halkımızın beklentilerini bilerek yola çıktık. Halkımızla sürekli istişare ederek, ihtiyaçları belirliyoruz. Biz ilçemizi halkımızla birlikte yöneteceğimizin sözünü vermiştik. Tüm ekibimizle birlikte gecemizi gündüzümüze katarak ve hemşehrilerimizle el ele vererek, ilçemizin çehresini değiştirmek için çalışacağız. İmkanlarımızı, gücümüzü ve enerjimizi bu mübarek beldenin güzel insanlarına hizmet için harcayacak, 72 mahallemizin belediye hizmetlerinden eşit bir şekilde istifade etmeleri için elimizden gelen gayreti sarfedeceğiz.”


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.