İL BAŞKANI YEŞİLYURT, BAŞKAN ORHAN'I KUTLADI

AK Parti Erzurum İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Erzurum'un kültür, sanat, tarih ve edebiyat yaşamına önemli bir eser kazandıran Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan'ı tebrik etti. Aziziye Belediyesi kültür yayınları serisi arasında çıkan ''Şehr-i Kadim Aziziye'' dergisinin Erzurum'un kültürüne ve tarihine büyük hizmet olduğunu söyleyen Başkan Yeşilyurt, Aziziye Belediyesi'nin rutin belediyecilik hizmetlerinde olduğu gibi, sosyal ve kültürel alanda yaptığı hamleleri de takdirle izlediğini belirtti. Belediyenin, 93 Harbi-Aziziye Şahlanışı ve Erzurum Ansiklopedisi tarzındaki 2015 ajandasının ardından çıkan Şehr-i Kadim Aziziye Dergisi'nin kültürel belediyecilik açısından güzel bir örnek olduğunu kaydeden Başkan Yeşilyurt, ''AK Parti ailesi olarak, ak vizyondan gelen bir belediye başkanımızın belediyeciliğin her alanında olduğu gibi sosyal ve kültürel belediyecilik de ortaya koyduğu performansla gurur duyuyoruz.Ak belediyecilik misyonuna göre belediyeciliğin her alanında yüksek performans sergileyen ve Erzurum'umuzun tarihine, kültürüne, sanatına kısacası değerlerine sahip çıkan bir yönetim anlayışını tüm hemşehrilerimizin muhabbetle kucaklayacağına yürekten inanıyoruz.Aziziye Belediyemiz bu bağlamda örnek olabilecek güzel hizmetlere, başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Belediye bünyesindeki Termalspor'un Hentbol ikinci liginde grubunu namağlup lider bitirerek, birinci lig yolunda finallere kalması da yine önemli başarıdır. Ayrıca Aziziye'deki meslek edindirme, girişimcilik ve hobi kurslarını da yakından takip ediyor, AK Parti ailesi olarak, millete hizmet sevdası taşıyan yürekleri tebrik ediyoruz'' ifadelerini kullandı.
AK Parti İl Başkanı Yeşilyurt, ''Sosyal belediyecilik alanında örnek çalışmalar gerçekleştiren ve Şehr-i Kadim Aziziye Dergisi ile Erzurum'un kültür-sanat hayatına çok değerli bir eser kazandıran başta belediye başkanımız Muhammed Cevdet Orhan olmak üzere, emeği geçenleri yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.'' ifadeleriyle sözlerini tamamladı.


Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.