BAŞKAN ORHAN, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ilçede eğitim öğretim hayatını sürdüren Özel Bilge Koleji öğrencileriyle bir araya geldi. Kurucu Müdür Abdullah Samancı ve öğretmenleri ile birlikte Başkan Orhan’ı ziyaret eden öğrenciler, belediye konferans salonunda Başkan Orhan’la söyleşide bulundular.

Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından birisi olan Başkan Orhan, ilçede yaptığı çalışmalar, hedeflenen projeler ile çocuklara ve gençlere yönelik yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. İlçenin stratejik öneminin yanı sıra, barındırdığı potansiyeller ile ilgili de öğrencileri bilgilendiren Başkan Orhan, hizmette vatandaş memnuniyetini esas alan yönetim anlayışıyla hareket ettiklerini ve hizmet vizyonunu ‘Önce İnsan’ ilkesiyle oluşturduğunu söyledi.

Daha sonra öğrencilerin ve öğretmelerin sorularına içtenlikle cevap veren Başkan Orhan, bazı tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi. Öğrencilerden iyi bir eğitim almalarını ve kendilerini iyi yetiştirmelerini isteyen Başkan Orhan, “Ülkemizin düşünen, üreten ve araştıran beyinlere ihtiyacı var. Ben burada kısacık sohbetimizde her birinizin gözlerindeki ışıltıyı gördüm. Sizlere bir yönetici olarak tavsiyem, kendinizi çok iyi yetiştirin, çok çalışın. Kariyer planınızı çok iyi yaparak, iyi bir üniversiteyle eğitim hayatınızı taçlandırın. Ondan sonra zaten hayalinizdeki mesleğe ulaşabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Kurucu Müdür Abdullah Samancı, Başkan Orhan’a samimi söyleşi için öğrencileri adına teşekkür ederken, program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.