BAŞKAN ORHAN’DAN SÜRPRİZ İFTAR ZİYARETİ…

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, Dadaşkent 200 Evler Bölgesi’nde 3 çocuğuyla birlikte yaşayan Gülşen Özen’in evine sürpriz iftar ziyareti gerçekleştirdi. Beraberinde AK Parti Aziziye ilçe Başkanı Gürbüz Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Mualla Turan Saykal ile birlikte Özen ailesini ziyaret eden Başkan Orhan, aileyle birlikte iftar ederek, sohbet etti.

Ayşe Özen’in çocukları Abdussamet, Burak ve Enes ile yakından ilgilenen Başkan Orhan ve Keleş, ailenin sıkıntılarını da dinlediler. Başkan Muhammed Cevdet Orhan, ortaokul öğrencisi olan Abdussamet Özen’in başarılı bir öğrenim hayatı geçirerek sürekli takdir aldığını öğrenmesi üzerine büyük bir jest yaptı. Orhan, Abdussamet Özen’in eğitim giderlerini üstlendi.

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ramazan ayının farklı bir atmosferde idrak edildiğine vurgu yaparak, “Gerek iftar sofralarında ve gerekse iftardan sonra hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük keyif alıyoruz. Bu huzur ve bereket ikliminin manevi hazzını en yoğun şekilde yaşamak için çalışıyoruz. Ramazan boyunca sürpriz iftar ziyaretleri gerçekleştirerek, hemşehrilerimizle hasbihal etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Anne Gülşen Özen de, Başkan Muhammed Cevdet Orhan ile İlçe Başkanı Gürbüz Keleş ve Kadın Kolları Başkanı Mualla Turan Saykal’a ziyaretleri için teşekkür etti.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.