MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’ı ziyaret etti. Başkan Orhan’dan çalışmaları hakkında bilgi alan Milletvekili Aydemir, Aziziye’nin genç ve vizyon sahibi başkanı ile kalkınma ritmini yakaladığını ifade etti

Başkan Orhan, ilçede yapılacak olan kültür merkezi, çalışmaları devam eden kentsel dönüşüm projeleri ve termal turizmde yapılan atılımlar hakkında Milletvekili Aydemir’e bilgi verdi. Yaptıkları çalışmalarla ilgili merkezi hükümetten de önemli destekler gördüklerinin altını çizen Başkan Orhan, projelerinin Ankara’da takibi ve desteklenmesi noktasında Erzurum Milletvekilleri ile her zaman iletişim halinde olduklarını kaydederek, “İlçemize yatırım ve hizmet yolunda kapısını çaldığımız her milletvekilimiz bizim için elinden geleni yapıyor. Ak siyasetin mümtaz temsilcileri olan sayın vekillerimize hizmetlerimize destekleri ve şehrimize kazandırdıkları için hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Milletvekili İbrahim Aydemir de ise, Aziziye’de uyandırılan marka ilçe olma heyecanının Erzurum için de bir ufuk oluşturduğuna dikkat çekerek, “Biz bunu bir kalkınma ve gelişme seferberliği olarak görüyoruz. Vatandaş-Belediye işbirliği Aziziye’nin sosyo ekonomik performansını daha ileri noktalara taşıyacaktır.” diye konuştu. AK Parti’nin Türk Belediyeciliğinde yeni bir sinerji ve ufuk oluşturduğuna dikkat çeken Aydemir, “Erzurum belediyecilikteki bu AK Hareket ve başarıyı Aziziye başta olmak üzere iyi algılamıştır. Aziziye Belediyesi bunun göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

Aydemir, belediye tarafından yürütülen Meslek edindirme etkinliklerinin sosyal belediyecilik adına mükemmel örnekler olduğunu vurguladı.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.