ÖZOĞLU PAŞA’DAN BAŞKAN ORHAN’A ZİYARET

Bir süre önce Kolordu Komutanlığı görevine atanan Özoğlu Paşa, iade-i ziyaretleri kapsamında Aziziye Belediyesi’ne geldi. Başkan Orhan tarafından kapıda karşılanan Tümgeneral Özoğlu, daha sonra makama geçti. Tümgeneral Özoğlu ile Başkan Orhan makamda bir süre sohbet etti.

Tümgeneral Özoğlu’na nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Orhan, “Bir süre önce Erzurum 9. Kolordu Komutanlığı görevine atanan Mehmet Özoğlu Paşa’ya ‘hayırlı olsun ve hoş geldiniz’ ziyaretinde bulunmuştuk. Kendisi de bizim bu ziyaretimize karşılık bir nezaket ve incelik göstererek iade-i ziyarette bulundular. Biz de ilçemiz hakkında genel bilgi verdik. Paşamıza bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde Özoğlu Paşamızın şahsında tüm ordumuza ve mehmetçiklerimize üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Tümgeneral Mehmet Özoğlu da, Başkan Orhan’a misafirperverliği için teşekkür ederek belediyeden ayrıldı.Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.