İLAN - ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

Mülkiyeti Belediyemize ait Saltuklu Mahallesinde bulunan 18 adet taşınmaz ile Selçuklu mahallesinde bulunan 2 adet taşınmazın aşağıda ada, parsel, imar durumu, m² si ve muhammen bedeli belirtilen taşınmazlar 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.

22.08.2017

İLAN - ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYRULUR

ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYRULUR Mülkiyeti Belediyemize ait Saltuklu Mahallesinde bulunan ve aşağıda ada, parsel, ve toplam m²’ si ve satış bedeli belirtilen Taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ile satılacaktır.

12.12.2016

İLAN

ERZURUM / AZİZİYE BELEDİYESİ BAŞKANLIĞINDAN OTEL,  AİLE KABİNLERİ VE KAPLICA MÜŞTEMİLATI İLE BİRLİKTE KİRA İHALE İLANI Mülkiyeti Belediyemize ait Aziziye caddesi mevkiinde Pafta 10071, Parsel 31 ve 50 üzerinde yapılı bulunan; 36 standart-5 suit olmak üzere 41 oda-100 yatak kapasiteli,18 adet termal aile kabini, açık ve kapalı restoran, lobi, tam donanımlı toplantı salonundan oluşan bir Termal Otel ve aynı uygulama alanı içerisinde bulunan; bay ve bayanlar için ayrı 2 adet 150cm.

08.02.2016

ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR

İLAN ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYURULUR   Mülkiyeti Belediyemize ait İlçemiz Ilıca dağlar mevkiinde bulunan ve aşağıda ada, parsel, ve toplam  m²’ si ve satış bedeli  belirtilen Taşınmazlar ihale yolu ile satılacaktır.

26.09.2015

AZİZİYE BELEDİYESİ'NDEN SATILIK ARSA

İLAN ERZURUM AZİZİYE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN DUYRULUR Mülkiyeti Belediyemize ait İlçemiz Saltuklu Mahallesinde ve aşağıda ada, Pafta, parsel, m²’ si ve satış bedeli belirtilen Taşınmaz yurt Binası yapılması amacı ile ihale yolu ile satılacaktır.

06.05.2015

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ON ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞR

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı ON ÜÇÜNCÜ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI.

03.03.2015

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni ile Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.